Викриття Лещенка - старт передвиборчої кампанії Григоришина

День публікації так званої "чорної каси ПР" можна вважати днем старту передвиборчої кампанії нового політичного проекту нового українського громадянина-олігарха Костянтина Григоришина
Depo.Влада
1 червня 2016 14:00
ФОТО: depo.ua
Викриття Лещенка - старт передвиборчої кампанії Григоришина
Викриття Лещенка - старт передвиборчої кампанії Григоришина

Отримання громадянства, яке знаходиться в очевидному причинно-наслідковому зв'язку з публікаціями Сергія  Лещенка  і Севгільї Мусаєвой матеріалів колишнього першого заступника голови СБУ Віктора Трепака. Якщо б питання громадянства Григоришина, який оголошений в розшук на території РФ, не вирішилося так швидко, як йому було потрібно, ми могли б побачити в опублікованих документах набагато більше знайомих імен. Можливо, навіть ім'я №1 у державі.

Всі колеги, відомі українські журналісти, з якими я обговорив матеріали, викладені юними пасіонаріями, одностайні в думці, що їх "причесали". До речі, ще вчора і на Ляшко, і на "Свободі" в прямому сенсі слова "горіли шапки", але їх у списках чомусь не виявилося, а значить, як казав поет, це комусь потрібно.

Що стосується безпосередньо предмета масованої інформаційної істерії.

Насправді, ніякої прикладної цінності ці документи не мають, так як залучити за їх допомогою когось до кримінальної відповідальності рішуче неможливо. Крім, хіба що, самого Трепака, який через два роки вирішив показати громадськості, на що ПР витрачала гроші. Мене, наприклад, цікавить причина, з якої Трепак не передавав ці матеріали або хоча б їх копії слідству, як потрібно і як того вимагає Закон. З його боку це, як мінімум, службова недбалість, тому що тепер, через стільки часу, довести, що ці гроші реально хтось отримував, і що відомості не є підробленими, дуже складно. Потрібен ряд експертиз, які розтягнуться на роки, як, наприклад, експертизи плівок майора Мельниченка. Але питання буде обговорюватись, на ньому буде спекулювати і набирати електоральні бали конкретна політична сила. При цьому ніхто не постраждає. Крім України, звісно.

Звичайно, Трепак може сказати, що не хотів віддавати матеріали, щоб їх не поховав імпотентний і повністю залежний від Президента екс-Генпрокурор Шокін. Все це так, але той, хто скаже, що нинішній Генпрокурор є абсолютно незалежною кандидатурою від Банкової, нехай перший кине в мене камінь.

До речі, "Українська правда", на якій опублікована "каса", прекрасно розуміє нікчемність цього контенту для розсудливих і освічених людей, тому навмисне залишила дані про те, що їй ПР теж начебто виділяла гроші на якісь банери, при цьому довести отримання згаданим ЗМІ кешу неможливо. Щоб щось довести, треба затримувати і агента, і контрагента під час транзакції, а все інше - від лукавого. Саме так працюють, коли боряться з конвертаційними центрами: документи - це половина справи, потрібно знайти гроші, які є головним доказом. Ну і потім, виходить, що в той період, коли "УП" нібито брала в Партії Регіонів, там працювали і Сергій Лещенко та Мустафа Найєм. Виходить, вони теж, нехай і опосередковано, отримували зарплати від кривавого диктатора Януковича? Ось з цього моменту детальніше, будь ласка...

Мені не хотілося б  заглиблюватися в нетрі гіпотетики і конспірології, але не викликає ні найменших сумнівів, що нам показали лише кілька відсотків від загального обсягу специфічних "витрат" Партії Регіонів. Нас в черговий раз нагодували маргарином. Особисто я ніколи не повірю, що одним з головних бенефіціарів "регіонального" общака виявився соціолог Копатько, а голова ЦВК Охендовський побудував свій палац на одну тисячу доларів, яка була йому урочисто вручена за заслуги перед режимом, якщо вірити опублікованим документам. Мені незрозуміло, чому в документах немає прізвищ "Клюєв", "Льовочкін", "Єфремов" та інших більш промовистих прізвищ. Чому у відомостях ріжуть око розриви в часі, наприклад, між 5 жовтня 2012 року і 23 листопада 2012. В них що - вихідний був? Ні, якраз не вихідний, а всього лише передвиборча кампанія 2012 року, на яку, зрозуміло, гроші були не потрібні. Вас, бувалих акул пера, ці колізії не зацікавили?

Що це було, панове ізоблічителі? Якщо вдатися до чарівної сили іносказання, то ви пообіцяли презентувати українцям новий електромобіль, а показали лише радіаторну решітку, і то від "Лади Калини".

Словом, я страшенно розчарований вами. Дуже сумно, що подія, на яку українці покладали такі надії, на ділі виявилася звичайним політичним піар-перформансом - Днем тріпаків.

Джерело: Цензор.НЕМАЄ

Більше новин про політичне житті України читайте на Depo.Влада