Виключених із "Самопомочі" депутатів викликають на допит в ГПУ

П'ятьох виключених із фракції "Самопоміч" депутатів викликають на допит до Генпрокуратури у справі про начебто підкуп депутатів в обмін на голосування за децентралізацію
Depo.Влада
4 вересня 2015 23:46
ФОТО: depo.ua

Фотокопію відповідного документу від 3 вересня виклав на своїй сторінці у "Фейсбуці" позафракційний народний депутат Віктор Кривенко, передає depo.ua.

У документі зазначається, що в рамках досудового розслідування у відповідному кримінальному провадженні до управління Генпрокуратури з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, запрошуються Ганна Гопко, Остап Єднак, Павло Кишкар, Віктор Кривенко та Вікторія Пташник.

Зазначається, що депутати повинні прибути у зручний для них час до органу досудового розслідування для надання свідчень щодо обставин, викладених у заяві Садового.

29 серпня внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочали досудове розслідування кримінального провадження за фактом пропозиції невстановленими особами надання неправомірної вигоди народним депутатам України фракції "Самопоміч" за підтримання ними 31 серпня 2015 року в першому читанні проекту Закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації)". Про це раніше повідомив Садовий.

Водночас ГПУ допитала мера Львова, лідера партії "Самопоміч" Садового щодо спроби підкупу народних депутатів.

31 серпня із фракції "Самопомочі" 26 депутатів проголосували "проти" змін до Конституції, 5 - "за": Ганна Гопко, Павло Кишкар, Вікторія Пташник, Остап Єднак та Вадим Кривенко. Їх було виключено із фракції.

Читайте також: Що розповідатиме "Самопоміч" на допитах у Шокіна

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.