Що розповідатиме "Самопоміч" на допитах у Шокіна

Міський голова Львова Андрій Садовий зробив сенсаційну заяву - його депутатів зараз перекуповують з тим, щоб вони проголосували за зміни до Конституції. Але при цьому він забув сказати, хто перекуповує чи хоча б кого перекуповують
Depo.Влада
29 серпня 2015 17:08
ФОТО: depo.ua
Що розповідатиме "Самопоміч" на допитах у Шокіна
Що розповідатиме "Самопоміч" на допитах у Шокіна

Для чого це Андрію Івановичу? Заради піару. Він воює проти Конституції, Сироїд пише листи мерам де розповідає про те, що Конституція це зло, принагідно вигадуючи неіснуючі речі (в листі говориться про зміни в розділі "судоустрій", якого ще ніхто не бачив, а також говориться, що в Європі нема держконтролю над місцевим самоврядуванням, що є абсолютною неправдою). Конституція для Садового - це спроба перелізти з регіонального лідера в спаринг-партнери Порошенка і Гройсмана (Гройсман сьогодні звернувся до генпрокуратури і антикорупційного бюро розслідувати факти підкупу нардепів).

При цьому можна не сумніватися, що далі Садовий не піде. Він почне петляти, говоритиме, що заради безпеки своїх колег він не має право оприлюднювати прізвища тих, хто підкуповував, а його соратники багатозначно натякатимуть на якихось перших осіб.

А потім буде вигадано якийсь новий скандал. І про підкуп всі забудуть.  Але при цьому, я просто уявляю собі високопарні промови Березюка про новий підхід до політики, я уявляю розумні і виважені промови Садового про правду і брехню на Печерських пагорбах. Я уявляю собі заяви Сироїд про те, як треба міняти країну. Зміни почнуться тоді, коли Садовий вийде і скаже: підкупити хотіли депутата Х, пропонували таку-то суму і пропонував такий-то чоловік.

Чомусь я не вірю, що я це почую...

І останнє. Чому Садовий зробив цю заяву? Та тому, що крім Гопко і Пташник є ще кілька депутатів від "Самопомочі", які вважають, що Конституцію можна підтримати. А тому заява Садового - це заява на випередження. І після голосування за Конституцію виганяти цих депутатів будуть не за те, що у них є власна думка, а за те, що вони ніби-то комусь продалися.

Читайте також: Шокін викликає Садового на допит щодо підкупу нардепів