Відставка Саакашвілі готувалася ще влітку, - ЗМІ

Голову Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі планували відправити у відставку ще влітку
Depo.Влада
8 листопада 2016 05:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили джерела в Адміністрації президента, повідомляє Depo.ua з посиланням на  "Громадське".

"Відставка готувалася влітку, але при особистій зустрічі Саакашвілі і президента були досягнуті домовленості, що це відкладається за особистими зобов'язаннями Саакашвілі виконати ряд вимог", - повідомили в АП.

Зокрема йшлося про будівництво траси Одеса - Рені, запуск "єдиного вікна" в Одеській області та ряд інших вимог.

"Нічого з цього не було виконано. Саакашвілі просто зіграв на випередження, щоб це виглядало кращим, сам пішов, а не відставили", - заявили в АП.

Указ про звільнення Саакашвілі з посади голови Одеської ОДА буде готовий в середу, коли президент повернеться з відрядження в Словенії.

"Деталі про невдоволення роботою теж будуть", - підсумували в Адміністрації.

При цьому, в Адміністрації президента обговорюють кілька кандидатур на посаду керівника Одеської області. Чітких кандидатур поки немає, але обговорюється можливість призначення когось із колишніх голів Одеської ОДА. Також на Банковій обговорюють кандидатуру Анатолія Урбанського, який очолює Одеську обласну раду та є членом партії БПП.

Нагадаємо, у відставку подав головний "коп" Одещини Гіоргі Лорткіпанідзе, а вже чере декілька годин про свою відставку заявив губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі, при цьому назвавши президента Петра Порошенка зрадником і брехуном, і що він підтримує сепаратистів та бандитів Одещини.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада