Саакашвілі подав у відставку

Губернатор Одещини Михайло Саакашвілі заявив, що втомився від своєї роботи і тому подає у відставку
Depo.Влада
7 листопада 2016 12:35
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі подав у відставку
Саакашвілі подав у відставку

Про це він заявив сьогодні в Одесі, передає Depo.ua.

"Мене так довго ще ніхто не обманював. В цих умовах для мене останньою каплею стали ws електронні декларації. Коли ці знахабнілі морди, нема більше іншого слова, які по всій Україні нахабно заявляють, що у них є мільярди тільки у готівці. І ще заявляють про отримання соціальної допомоги від держави, від тих пенсіонерів, які тремтячими руками останні копійки збирають, щоб не загинути з голоду", - заявив губернатор. 

При цьому він звинуватив президента України Петра Порошенка у підтримці "двох кланів - клану бандитів та вбивць 90-х Труханова та ізмаїльський корупціонний  клан Урбанського, яким віддали всю владу в області та їхнім союзникам-сепаратистам".

"Я не буду мовчати. І мені це все дійсно набридло. Тому я хочу сказати одеситам, що я дуже люблю цю область, ми багато речей вже розпочали...Мене досі підтримувала думка про те, що скільки б я не їздив, я зустрічав дуже багато простих людей на вулицях, в селах, на полях, які до мене підходили і говорили: "Тільки не залишайте нас, тільки не йдіть". Я дійсно не хочу залишати одеситів напризволяще. Але я хочу сказати, що ми обов`язково піднімемо і Одесу. Я коли приїхав сюди, я хотів, щоб тут були такі ж темпи розвитку, як і в Батумі. Але я добре пам`ятаю, що Батумі ми почали розвивати тільки після того, як звільнили його від корупціонерів. І Одеса буде розвиватись лише після того, як Київ буде звільнений від корупціонерів. Тому в цій ситуації я вирішив подати у відставку і розпочати новий етап боротьби. У мене не опустяться руки. У мене вистачить сил. Нехай вони не сподіваються ", - заявив Саакашвілі. 

Нагадаємо, Михайло Саакашвілі очолював Одеську ОДА з травня 2015 року. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада