Небоженко: Від конфлікту Генпрокуратури з НАБУ виграє лише Кремль

Єдиним, хто виграє від скандальної ситуації з обшуками прокуратурою НАБУ, яка дискредитує усіх борців з корупцією, стане Кремль
Depo.Влада
5 серпня 2016 15:26
ФОТО: depo.ua

Про це в ексклюзивному коментарі depo.ua сказав політолог Віктор Небоженко.

"Важливо розуміти, що від дискредитації корупційною ГПУ нового антикорупційного органу – НАБУ – виграє лише Москва. Адже після цих обшуків бюро може провести дзеркальну "операцію" в прокуратурі. Президент міг спокійно провести нараду двох силових відомств, але очевидно, він у цьому не зацікавлений", - заявив експерт.

На його думку, до конфлікту силових відомств має відношення президент.

"Обшуки в Національному антикорупційному бюро – це боротьба між двома "силовиками" за близькість до президента, адже він обіцяв підтримку обом. Самі б вони до відкритого конфлікту (а обшуки-це відкритий конфлікт) не додумались, у цьому явно зацікавлена Банкова", - додав Небоженко, зауваживши, що "обшуками НАБУ дискредитуються всі новостворені антикорупційні органи, адже "старі" корупціонери обшукують тих, хто якраз мав би боротись із корупцією".

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура України провела обшуки в будівлі Національного антикорупційного бюро на підставі ухвали суду. У бюро раніше стверджували, що слідчі не вилучили жодних документів, а в ГПУ запевняли, що "провели виїмку документів"

Читайте також: Кого з НАБУ посадить Луценко

Більше новин політики читайте на