Виборців агітують за допомогою гасел, а не реальних справ, - експерт

Українці на виборах у жовтні віддадуть свої голоси за кандидатів, яких знають за реальним досвідом роботи на місцях
Depo.Влада
16 вересня 2015 11:13
ФОТО: depo.ua

Про це заявив політолог Вадим Карасьов, повідомляє depo.ua

За словами експерта, головною запорукою успіху на цих виборах стане близькість до виборця. «Виграє та партія, де є кандидати, що користуються довірою у людей, а не просто ховаються у списку. А таких кандидатів у переважній більшості партій немає», - заявив експерт. Саме через брак реальних результатів роботи на місцях більшість політичних сил іде на вибори під загальнонаціональними гаслами про мобілізацію, боротьбу з корупцією тощо. «Виборцю це не цікаво. Потрібно розуміти, що вони обирають не депутатів Верховної Ради, а місцевих депутатів, міських голів, людей, від ефективної роботи яких залежить добробут конкретної родини», - відзначив Вадим Карасьов.

Експерт звернув увагу на те, що кандидатам від великих політичних сил немає чого запропонувати виборцям на місцях, тому вони розраховують перемогти за рахунок впізнаваності своїх партій. «Блок Петра Порошенка» у мери Києва делегував Віталія Кличка. «Опозиційний блок» підтримує Олександра Вілкула у Дніпропетровську, проти якого «Укроп» виставляє Бориса Філатова. У партії «Відродження» є лише одіозний харківський мер Геннадій Кернес, а у «Самопомочі» - Андрій Садовий, що балотуватиметься на мера Львова», - зазначив Вадим Карасьов.

Між тим, за словами експерта, на місцевих виборах партіям варто було б висувати у мери не людей «з телевізора», а реальних господарників, що користуються довірою людей.

Вадим Карасьов відзначає, що спробу сформувати команду, спираючись на авторитет регіональних лідерів, робить «Наш край». «У Миколаєві від цієї партії на вибори йде мер Юрій Гранатуров, у Херсоні - колишній міський голова Володимир Сальдо, Олександр Соколов у Чернігові. Ну і звичайно хто не знає Олександра Фельдмана у Харкові, де буде «битва титанів» між ним та Кернесом», - відзначив Вадим Карасьов.

Експерт заявив, що саме реальні здобутки представники політичних партій на місцях у майбутньому стануть найкращою агітацією для людей і на парламентських виборах.

Більше новин читайте на Влада.Depo.ua.