Ветерани АТО закликали ігнорувати заклики до Майдану-3

Ветерани антитерористичної операції відмежовуються від участі у сутичках на Майдані Незалежності і не підтримують їх
Depo.Влада
22 лютого 2016 16:27
ФОТО: depo.ua

Про це бійці заявили на прес-конференції в понеділок, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

За словами екс-командира 5-ї роти полку "Дніпро-1" Володимира Шилова, військові не підтримують рух "Революційні праві сили", а також їхні дії, спрямовані на дестабілізацію ситуації.

А ветеран роти спеціального призначення Нацгвардії Андрій Марін відзначив, що бійці АТО не беруть участі в діях, спрямованих на дестабілізацію ситуації в країні.

"Ми стоїмо на захисті інтересів народу. Ми готові до діалогу і допомоги керівництву країни. Напруження в країні дуже велике, і ми хочемо бути почуті", - сказав він.
За словами представника 25-го батальйону "Київська Русь" і глави асоціації воїнів АТО "Київська Русь" Олександра Чекмазова, ветерани не допустять кровопролиття на Майдані і створення на ньому політичних проектів.

Також Чекмазов закликав парламент ухвалити закон про цивільний контроль.
"Ми завжди будемо діяти шляхом діалогу. Ми закликаємо - ігноруйте всі пропозиції вийти на Майдан, пропозиції до протистояння", – додав ветеран батальйону "Донбас" Дмитро Єсаулов.

На думку командира батальйону імені генерала Кульчицького Віктора Толочка, на Майдані знаходяться не патріоти, а зрадники.

Ветерани наголосили, що представники РПС виступають на Майдані з приватною ініціативою, а не від імені військових.

"Вони виступають від себе як приватна ініціатива. Організованих груп від добровольчих батальйонів немає. Якщо і є ветерани АТО, то вони діють як приватні особи і повинні зняти шеврони батальйонів", - зазначив Марін.

Ветерани одноголосно заявили, що не мають наміру брати участі в подібних акціях на Майдані.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко вважає події в центрі Києва у другу річницю розстрілів активістів силовиками на Майдані Незалежності невдалою провокацією, яку організувала Росія.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада