Верховний Суд відмовився закрити справу за рішенням ВАСУ щодо Мосійчука

Верховний суд відмовився закрити справу за скаргою Верховної Ради на рішення ВАСУ про незаконність зняття недоторканності з депутата Ігоря Мосійчука
Depo.Влада
1 березня 2016 17:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив головуючий у колегії суддів Петро Пантелієнко, передають Українські новини.

"Клопотання не підлягає задоволенню на даній стадії", - вирішив суд.

Таким чином, Верховний Суд вирішив, що ця справа може розглядатися у порядку адміністративної юрисдикції.

У вівторок Верховний Суд продовжив розгляд скарги Ради на рішення Вищого адмінсуду про визнання незаконним зняття парламентом недоторканності з Мосійчука.

Нагадаємо, що 17 листопала ВАСУ задовольнив позов Мосійчука до Верховної Ради про визнання незаконною і скасування постанови парламенту про надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності, затримання та арешт. У ГПУ заявили, що будуть оскаржувати це рішення

17 вересня після демонстрації відеоролика з отриманням хабара Мосійчуком у Верховній Раді його було затримано. Того ж дня нардеп був арештований. Судовий процес у цій справі триває й досі.  

15 листопада Мосійчука звільнинили з-під варти у зв'язку із закінченням терміну арешту

Мосійчук підозрюється у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368 ("Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою"), ч. 2, 3 ст. 296 ("Хуліганство"), ч. 1, 2 ст. 350 ("Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок"), ч. 1 ст. 376 ("Втручання в діяльність судових органів"), ч. 1, 2 ст. 377 ("Погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного") Кримінального кодексу України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада