Верховна Рада не віддала армії "пальне Курченка"

Верховна Рада провалила законопроект, який передбачав силовикам безкоштовну передачу арештованого пального олігарха-втікача Сергія Курченка
Depo.Влада
19 червня 2015 14:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Українська правда, передає depo.ua.

За відповідний документ, запропонований депутатом від "Народного фронту" Сергієм Пашинським, проголосували лише 143 депутати.

Законопроект передбачав надати Міноборони та Нацгвардії право укладати договори з держпідприємством "Укртранснафтопродукт", на балансі якого наразі перебуває пальне, про постачання "нафтопродуктів, які виступають речовими доказами, що піддаються швидкому псуванню, в кримінальних провадженнях".

Після невдалого голосування Пашинський назвав його результати "ганьбою парламенту" і "викликом існування коаліції" і додав, що вплив олігархів на депутатів залишається значним. Він також висунув вимогу повернутися до цього питання у вівторок. Також Пашинський заявив, що фракція "Народного фронту" через це покидає сесійну залу.

У свою чергу депутат від Блоку Петра Порошенка Віктор Чумак запропонував перед прийняттям таких рішень створити тимчасову слідчу комісію для перевірки того, чи існують ці нафтопродукти взагалі, а потім вже приймати рішення про передачу їх армії.

Як повідомлялось, Міноборони України звернулось до Верховної Ради з проханням передати на потреби армії "паливо Курченка".