Вадим Денисенко: У Гройсмана немає вибору, як повернути справу Клюєва в ГПУ

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман змушений повернути генеральному прокурору подання щодо зняття депутатської недоторканості з Сергія Клюєва
Depo.Влада
2 червня 2015 08:18
ФОТО: depo.ua
Вадим Денисенко: У Гройсмана немає вибору, як повернути справу Клюєва в ГПУ
Вадим Денисенко: У Гройсмана немає вибору, як повернути справу Клюєва в ГПУ

Про це depo.ua заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка Вадим Денисенко.

За його словами, іншого вибору у Гройсмана не залишається, оскільки подібну вимогу містить стаття 218 закону України про регламент Верховної Ради України.

"Подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності повинно бути вмотивованим і достатнім, містити конкретні факти і докази, що підтверджують факт вчинення зазначеною в поданні особою суспільно небезпечного діяння, визначеного Кримінальним кодексом України. У поданні про затримання чи арешт повинно бути чітке обґрунтування необхідності затримання чи арешту.

Подання, що не відповідає вимогам цієї статті, голова Верховної Ради України повертає відповідно генеральному прокуророві України, про що повідомляє Верховну Раду на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради", - процитував нардеп відповідну статтю регламенту.

Нагадаємо, 29 травня регламентний комітет розглянув подання генпрокурора щодо притягнення Сергія Клюєва до кримінальної відповідальності та зробив висновок, що подання не містить необхідних доказів та передав документ голові Верховної Ради.

Читайте також: Регламентний комітет злякався Клюєва і віддав його долю Порошенку