Вадим Денисенко: Гройсман ніколи не стане координатором коаліції

Гройсман не може бути головою парламента і одночасно очолювати якусь одну його частину, хай вона і буде більшістю
Depo.Влада
2 вересня 2015 16:36
ФОТО: depo.ua
Вадим Денисенко: Гройсман ніколи не стане координатором коаліції
Вадим Денисенко: Гройсман ніколи не стане координатором коаліції

Про це depo.ua заявив народний депутат з фракції БПП Вадим Денисенко.

За словами нардепа, питання того, що спікер ВР Володимир Гройсман може стати після Ляшка координатором коаліції, справді обговорювалося з огляду на адміністративний і менеджерський досвід спікера. Утім, Денисенко вважає, що це нереальний план.

"Зараз в коаліції просувається абсурдна ідея, щоб на голосування виносилися тільки погодженні нею законопроекти. Тим більш абсурдним в такій ситуації виглядає те, що спікер ВР може одночасно бути і координатором коаліції. Не говорячи про те, що це пониження в статусі, але, таким чином, Гройсман просто не зможе виконувати свої функції як голова всього парламенту. Уявіть, що, хай не Опоблок, хай не інші екс-"регіонали", а, наприклад, Ляшко пропонує якийсь нормальний законопроект. То що Гройсман не може його виставити на голосування, якщо коаліція заборонить йому це зробити як своєму голові?", - говорить Вадим Денисенко.

Нагадаємо, що сьогодні перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко розповів, що Юлія Тимошенко запропонувала залишити місце координатора вакантним, а повноваження координатора передати спікеру парламента.