В "Укрзалізниці" хочуть заборонити вагони без кондиціонерів

Публічна акціонерна компанія "Укрзалізниця" повинна ввести заборону на використання пасажирських вагонів, які мають технічні несправності, зокрема, непрацюючі кондиціонери

Відповідне доручення дав міністр інфраструктури Володимир Омелян під час наради з керівництвом "Укрзалізниці" 4 липня, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Мінінфраструктури.

За словами міністра, на його адресу, а також на адресу міністерства надходить багато скарг, зокрема щодо несправності кондиціонерів в пасажирських поїздах.

"В Україні триває сезон відпусток, люди сім'ями їдуть на відпочинок. "Укрзалізниця" повинна забезпечити безпеку і комфорт пасажирам. Я розумію, що не можна кардинально виправити ситуацію швидко, але вагони, в яких не працює система кондиціонування, не можуть виходити на маршрут, особливо коли температура повітря сягає 30 градусів і вище. Це питання здоров'я й безпеки наших громадян", - цитує прес-служба Омеляна.

Також міністр додав, що поліпшення рівня пасажирських перевезень - ключове завдання, яке він поставив перед новим керівництвом "Укрзалізниці".

Нагадаємо, 23 червня президент України Петро Порошенко підписав закон, який забороняє приватизацію ПАТ "Укрзалізниця".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада