В "Укргазвидобуванні" заявляють про блокування рахунків

Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України заблокував роботу ПАТ "Укргазвидобування" (УВГ)
Depo.Влада
12 жовтня 2016 11:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу компанії.

Так, за даними "Укргазвидобування", були арештовані грошові кошти компанії на рахунках та зупинено здійснення будь-яких видаткових операцій, таких як виплата зарплати працівникам, перерахування податків до бюджету тощо.

"Також УГВ не може ефективно вести виробничу діяльність з видобутку природного газу, який спрямовується для потреб населення, надавати банківські гарантії, які є необхідними для участі товариства в тендерах Міноборони по відбору учасників на закупівлю палива та газу", - йдеться у повідомленні.

У компанії пояснили, що, згідно з постановою Державної виконавчої служби про відкриття виконавчого провадження від 4 жовтня 2016 року, з УГВ на користь ТОВ "Промфінанс Груп" стягується 27,9 млн грн. Для добровільного виконання рішення УГВ було надано 7-денний строк з моменту винесення постанови, тобто – до 11 жовтня 2016 року включно.

"Однак, арешт рахунків УГВ відбувся вже 6 жовтня, до того, як компанія отримала постанову і до закінчення строку для добровільного виконання рішення суду. В кожному із шести банків, в яких наявні рахунки "Укргазвидобування", був накладений арешт на повну суму заборгованості, тобто на загальну суму близько 167,5 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні.

У компанії запевняють, що 6 жовтня погасили заборгованість, про що негайно повідомило ДВС.

Однак рахунки товариства досі залишаються заблокованими.

Кріт того, 10 жовтня державний виконавець повідомив представнику компанії про намір повторног стягнути майже 15 млн грн на користь "Промфінанс Груп". "Вищевказані дії не лише суперечать законодавству України, а й призведуть до реальних збитків Товариства на зазначену суму", - підсумували в "Укргазвидобуванні", і вимагають скасування арешту рахунків.

Нагадаємо, "Укргазвидобування" подала позови щодо розірвання контрактів спільної діяльності на всіх своїх партнерів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада