СБУ візьметься "шукати" "таємні в'язниці"

У СБУ перевірять інформацію про "таємні в'язниці"
Depo.Влада
29 серпня 2016 13:45
ФОТО: depo.ua

Про це заявив керівник апарату голови СБУ Сергій Ткачук в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Ми дуже уважно ставимося до інформації, які збирають правозахисні організації, і уважно ставимося до формації про порушення прав людини. Ми будемо перевіряти цю інформацію", - запевнив Ткачук.

"Я б закликав усіх обережно ставитися до таких гучних заяв. Я розмовляв з керівником нашого регіонального управління в Харкові і те, що там начебто містяться якісь люди. Це помилкова інформація. У Харкові є підрозділ, сектор забезпечення досудового слідства, де слідчі СБУ працюють із затриманими, які утримуються в слідчому ізоляторі. Там відсутні умови для утримання людей, тому це неможливо ... Голова СБУ Грицак вже дав доручення, якщо така інформація буде підтверджена, то ми будемо реагувати, для нас немає своїх і чужих, винні понесуть відповідальність", - заявив керівник апарату.

Нагадаємо, 29 серпня Amnesty International повідомила про звільнення 13 в'язнів "секретної тюрми" СБУ.

3 червня Шимонович, презентуючи в Києві доповідь щодо ситуації з правами людини в Україні у лютому-травні 2016 року, заявив, що спостерігачі ООН задокументували сотні випадків тортур в Україні як з боку сепаратистів, так і з боку СБУ.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада