В СБУ розповіли, як і коли з Росії "розхитуватимуть" Україну

Росія планує почати "розхитувати" ситуацію в Україна з 15 листопада акціями вкладників банків, а з 17 листопада протестуватимуть проти Тарифів
Depo.Влада
11 листопада 2016 12:25
ФОТО: depo.ua

Про це не брифінгу заявив представник СБУ Анатолій Дубник, передає Depo.ua.

"Старт активних дій заплановано на 15 листопада з всеукраїнської акції протесту банківських вкладників. З 17 листопада основний акцент протестних акцій  зміщуватиметься на питання підвищення тарифів і може перерости у блокування урядових структур, розширення претензій і вимог до влади. Останні події свідчать, що задекларована мета є одна, а під час виступів і під час прийняття резолюцій вносяться з голосу інші вимоги до влади. За задумами російських кураторів, акціями планується створити видимість масової підтримки, зокрема вже розгорнута масова агітація у соцмережах", -  сказав він.

"Дані, отримані СБУ  і службою зовнішньої розвідки, свідчать, що російські сценаристи запланували під час цих заходів так званих масових заворушень і, навіть, щоб хтось під час протистояння отримав від дій поліції певних ушкоджень. Це у росЗСМІ трактуватимуть , як те, що українська влада не може втримати контроль у Києві", -  додав Дубник.

Так званим "планом Шатун" з дестабілізації ситуації в Україні керують люди радника президента Російської Федерації Владислава Суркова

Нагадаємо, що 3 листопада група українських хакерів "КіберХунта" оприлюднила новий масив даних Surkov Leaks, отриманих з адміністратора Апарату помічника президента Росії Владислава Суркова. У них йдеться про плани дестабілізувати Україну.  В СБУ уже заявили, що викладені хакерами листи дуже схожі на оперативні матеріали силовиків.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада