У СБУ підтвердили, що сьогодні переговори в Мінську не відбудуться

Зустріч тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Сході України можуть перенести з 9 на 12 грудня
Depo.Влада
9 грудня 2014 07:44
ФОТО: depo.ua
У СБУ підтвердили, що сьогодні переговори в Мінську не відбудуться
У СБУ підтвердили, що сьогодні переговори в Мінську не відбудуться

Про це заявив начальник головного слідчого управління СБУ Василь Вовк в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV, передає «Українська правда».

«Швидше за все, завтра зустріч не відбудеться. І дуже сподіваюся, з великою ймовірністю вона відбудеться 12 грудня, у п'ятницю. І думаю, що не тільки відбудеться зустріч, але й будуть конкретні результати», - зазначив він.

Вовк висловив свою особисту думку про те, що 9 грудня буде день тиші: «У будь-якому випадку, важка зброя не стрілятиме».

«У мене є впевненість, що цей день тиші продовжиться до 12 грудня, коли він буде закріплений відповідними документами», - додав Вовк.

Як повідомляв ДеПо, раніше президент України Петро Порошенко повідомив, що чергова зустріч для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі запланована на 9 грудня в Мінську. У свою чергу в «ДНР» і «ЛНР» пропонували організувати засідання контактної групи в Мінську 12 грудня.

Так, постійний повноважний представник самопроголошеної Донецької народної республіки на мінських переговорах з врегулювання ситуації в Україні Денис Пушилін заявив, що не планує брати участі в переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську 9 грудня.