В СБУ назвали "фейком" організацію "УПА", що хизується вбивствами українофобів

Організації "Українська повстанська армія", яка взяла на себе відповідальність за резонансні вбивства в Києві, не існує
Depo.Влада
18 квітня 2015 20:59
ФОТО: depo.ua

Про це заявив начальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк в ефірі "5 каналу", повідомляє depo.ua.

"Відносно "УПА" абсолютно "фейкова" інформація, організація, і люди ... у нас (в СБУ. - ред.) не зареєстрована така організація", - заявив він.

Вовк пояснив, що СБУ постійно моніторить інформацію про всі радикальні рухи та організації в Україні.

"У нас існує Департамент захисту національної державності, який на постійній основі вивчає проблеми радикалізму (чи то правої, чи то лівої спрямованості), секстанства, інших питань, які несуть в собі загрозу для життя і здоров'я людей або державі", - зазначив він.

Говорячи про лист від імені "Української повстанської армії", який надійшов на електронну пошту політологу Володимиру Фесенко, начальник ГСУ СБУ повідомив, що спецслужба вилучила цю інформацію і провела експертизу, яка показала, що в тексті немає правого радикалізму.

"Ми провели його експертизу цього тексту, і за результатами цієї експертизи, до речі, досвідчені експерти її робили ... там немає українства, якщо говорити про правий радикалізм ", - підкреслив Вовк.

Нагадаємо, що вчора Фесенко повідомив, що отримав листа від представників організації "Українська повстанська армія", як беруть на себе відповідальність за резонансні вбивства екс-регіоналів та Олеся Бузини. Після цього з Фесенком почали працювати працівники міліції.

Пізніше на загальнодоступну електронну адресу "Опозиційного блоку" надійшов лист, в якому якась "УПА" погрожує фізичною розправою всім, хто винен "в добровільній здачі українських територій ворогові".