"Опоблок" отримав листа з погрозами від віртуальної "УПА" (ЛИСТ)

Сьогодні вночі на загальнодоступну електронну адресу "Опозиційного блоку" надійшов лист, в якому якась "Українська повстанська армія" (УПА) погрожує фізичною розправою всім, хто винен "в добровільній здачі українських територій ворогові"
Depo.Влада
17 квітня 2015 15:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили depo.ua у прес-службі "Опоблоку".

Як зазначається у листі, також "УПА" взяла на себе відповідальність за вбивства представників попередньої влади, опозиційних політиків і журналістів, які публічно висловлювали свою що йде в ворожнечу з думкою окремих сил точку зору.

"Ми беремо на себе відповідальність за знищення ... Чечетова, Пеклушенка, Мельника, Калашникова, Бузини. Ці атентати були попередженням антинародному режиму олігархів-зрадників, що ми не жартували, коли говорили: "Або люстрація, або - ліквідація!", - йдеться у листі.

Також в анонімці вказано, що "месники" збираються почати фізичне усунення представників чинної влади, які "не ввели воєнного стану, не оголосили стан війни з Росією і не розірвали з окупантом дипломатичних торговельних відносин ... винні в добровільній здачі українських територій ворогові .. . винні в серйозних корупційних діях ... " і так далі.

"УПАшники" також зазначили, що дають "72 години особам, які винні в антиукраїнській та антинародної діяльності, починаючи з 00.00 годин 18 березня, щоб ті раз і назавжди покинули межі України". 

Також "Опоблок" докладав скрін-копію отриманого листа:

У свою чергу, голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко доручив перевірити ці повідомлення.

"Голова СБУ доручив найкращим фахівцям СБУ у сфері боротьби з кіберзлочинністю та захисту інформації перевірити повідомлення, які сьогодні надходили на адресу політиків і політологів від начебто "Української повстанської армії", - повідомила УНН речник СБУ Олена Гітлянська.

Нагадаємо, раніше політолог Володимир Фесенко повідомив, що отримав листа від представників організації "Українська повстанська армія", як беруть на себе відповідальність за резонансні вбивства екс-регіоналів та Олеся Бузини.

Після цього з Фесенком почали працювати працівники міліції.