В Росії збирають підписи за трибунал по краху "Боїнга"

В Росії почався збір підписів за створення міжнародного трибуналу з розслідування причин аварії пасажирського "Боїнга" компанії Malaysia Airlines на сході України 17 липня 2014 року
Depo.Влада
15 липня 2015 11:47
ФОТО: depo.ua

Відповідна петиція розміщена на сайті change.org 14 липня 2015 року, передає depo.ua.

"Останнім часом набирає обертів ідея створення трибуналу з розслідування трагедії. Ідею підтримують майже всі мимовільні учасники трагедії. Майже, але не всі. Росія, незважаючи на те, що заперечує свою причетність до трагедії і стверджує, що літак був збитий армією України, категорично проти створення такого трибуналу, який міг би поставити всі крапки над "i". Примусьте чиновників підтримати ідею створення трибуналу", - сказано в тексті петиції, автором якої є Владислав Єрмолаєв з Уфи.

На даний момент свої підписи поставили понад 1,2 тис. осіб.

Нагадаємо, Австралія, Бельгія, Малайзія, Нідерланди та Україна офіційно звернулися до Ради Безпеки ООН з проханням створити міжнародний кримінальний трибунал для притягнення до відповідальності винних у катастрофі Боїнга.

Раніше Нідерланди і Малайзія запропонували створити міжнародний трибунал у цій справі. Україна підтримала цю ідею. Єдиною країною, яка виступає категорично проти створення трибуналу, є Росія, хоча вона і звинувачує в катастрофі українських військових.

Читайте також: Росія зізналась, що збила "Боїнг"

Більше новин про політику читайте у рубриці Влада.depo.ua.

Мітки: Росія, Боїнг