В Росії збирають підписи за трибунал по краху "Боїнга"

В Росії почався збір підписів за створення міжнародного трибуналу з розслідування причин аварії пасажирського "Боїнга" компанії Malaysia Airlines на сході України 17 липня 2014 року

Відповідна петиція розміщена на сайті change.org 14 липня 2015 року, передає depo.ua.

"Останнім часом набирає обертів ідея створення трибуналу з розслідування трагедії. Ідею підтримують майже всі мимовільні учасники трагедії. Майже, але не всі. Росія, незважаючи на те, що заперечує свою причетність до трагедії і стверджує, що літак був збитий армією України, категорично проти створення такого трибуналу, який міг би поставити всі крапки над "i". Примусьте чиновників підтримати ідею створення трибуналу", - сказано в тексті петиції, автором якої є Владислав Єрмолаєв з Уфи.

На даний момент свої підписи поставили понад 1,2 тис. осіб.

Нагадаємо, Австралія, Бельгія, Малайзія, Нідерланди та Україна офіційно звернулися до Ради Безпеки ООН з проханням створити міжнародний кримінальний трибунал для притягнення до відповідальності винних у катастрофі Боїнга.

Раніше Нідерланди і Малайзія запропонували створити міжнародний трибунал у цій справі. Україна підтримала цю ідею. Єдиною країною, яка виступає категорично проти створення трибуналу, є Росія, хоча вона і звинувачує в катастрофі українських військових.

Читайте також: Росія зізналась, що збила "Боїнг"

Більше новин про політику читайте у рубриці Влада.depo.ua.

Мітки Росія Боїнг