В Росії відповіли Києву на пропозицію поставляти "гумконвоі" залізницею

Росія передала до МЗС України зауваження та пропозиції щодо проекту "дорожньої карти" поставок гуманітарної допомоги на Донбас залізницею
Depo.Влада
17 липня 2015 21:45
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у виступі постпреда РФ при ОБСЄ Андрія Келіна на засіданні Постійної ради ОБСЄ, розміщеному на сайті МЗС РФ, передає depo.ua.

"У тому, що стосується російської гуманітарної допомоги для населення південного сходу, то представники зацікавлених міністерств і відомств Росії та України опрацьовують питання про можливості її доставки залізничним транспортом", - сказав Келін.

Російський дипломат зазначив, що "українською стороною було підготовлено проект відповідної "дорожньої карти", який уважним чином розглянуто російськими фахівцями".

"Висловлені ними зауваження і міркування були нещодавно передані в МЗС України", - додав він.

Келін підкреслив, що це "не заміняє необхідності термінових заходів щодо полегшення становища населення Донбасу - скасування жорсткого пропускного режиму, відновлення пасажирського та вантажного сполучення, відновлення постачань медикаментів, продуктів, товарів першої необхідності".

Постпред РФ при ОБСЄ підкреслив, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні "повинна приділяти цій проблемі підвищену увагу, розмістити спостерігачів на українських блокпостах, які перешкоджають доставці гуманітарної допомоги та продовольства".

Більше новин світу читайте в рубриці Світ.depo.ua

Мітки: