У поліції Криму активістку впродовж трьох годин питали, чому вона не любить Путіна

Кримська активістка Єлизавета Богуцька, у будинку якої сьогодні зранку проводився обшук, покинула будівлю поліцейського підрозділу. У Центрі з протидії екстремізму Богуцька пробула майже 6 годин
Depo.Влада
8 вересня 2014 16:08
ФОТО: depo.ua
У поліції Криму активістку впродовж трьох годин питали, чому вона не любить Путіна
У поліції Криму активістку впродовж трьох годин питали, чому вона не любить Путіна

Про це пише «Центр журналістських розслідувань», передає ДеПо.

«Обшук проводився у рамках кримінальної справи, порушеної за фактом бійки, яка виникла під час зустрічі Джемілєва 3 травня. У рамках цієї справи вилучили всю апаратуру», - повідомила вона.

За словами активістки, вона проходить у справі як свідок.

«Я три години чекала слідчого, перед цим зі мною розмовляли оперуповноважені на тему того, як я ставлюся до президента РФ. Сказали, що нібито в моїх постах на ФБ містяться екстремістські висловлювання. А вже слідчий вів бесіду на тему подій 3 травня. Ще повідомили, що на мою адресу є заяви від сусідів, нібито їм не подобаються мої висловлювання на адресу РФ», - розповіла активістка.

За словами її адвоката Еміля Курбедінова, слідчий не пред'явив жодних документів, але заявив, що є запис з Богуцької під час подій 3 травня на Чонгарі.

Сама Єлизавета пов'язує обшук, проведений у неї вдома, з передоднем виборів, які відбудуться у Криму 14 вересня.

«Мені здається, що саме зараз це сталося, тому що наближаються вибори. Таким чином правоохоронці намагаються якось тиснути на людей, які можуть впливати на певну частину населення, на формування іншої точки зору, - вважає Богуцька. - Події відбулися 3 травня, а обшук - тільки зараз». 

Крім техніки у активістки вилучили мобільний телефон, який знаходився у неї. 

Нагадаємо, вранці 8 вересня до будинку кримської активістки Єлизавети Богуцької прийшли з обшуком. Після цього її наполегливо запросили для подальшої бесіди до поліції. У будинку шукали зброю, наркотики і літературу. За словами чоловіка Єлизавети, її звинувачують у тому, що вона у Армянську 3 травня зустрічала Мустафу Джемілєва.