В "Опорі" допускають збройні сутички в день виборів у Чернігові

У громадянській мережі "Опора" попереджать про можливі збройні сутички в днь проведення виборів на 205-му окрузі в Чернігові
Depo.Влада
24 липня 2015 13:26
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні на брифінгу заявила координатор виборчих і політичних програм "Опори" Ольга Айвазовська, передає depo.ua.

"Побоювання щодо використання зброї в день голосування сьогодні є одним з найбільших ризиків виборів. Незважаючи на те, що кілька дуже потужних кандидатів, які мають високі рейтинги, до дня голосування йдуть на будь-які заходи для того, щоб отримати депутатський мандат, говорить про те , що зіткнення будуть, питання в тому, наскільки вони будуть масовими, критичними, і будуть жертви", - заявила Айвазовська.

Нагадаємо, за даними "Опори", до Чернігова завезли близько 1 тисяч осіб для здійснення пропокацій в день виборів на 205-му окрузі.

Зазначимо, що проміжні вибори народного депутата України в чернігівському 205-му окрузі відбудуться 26 липня. Спочатку тут зареєструвалися 127 кандидатів, але потім 36 знялися з балотування, тож у виборчому бюлетені залишилось 91 прізвище.

Основна боротьба в цьому окрузі розгортається між екс-заступником голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Геннадієм Корбаном, якого вважають близьким до олігарха Ігоря Коломойського, а також пропрезидентським кандидатом Сергієм Березенком, який очолює Державне управління справами.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.