В окупованому Сімферополі хочуть допитати членів Меджлісу

Членів Меджлісу кримськотатарського народу та деяких делегатів Курултаю в терміновому порядку викликали на опитування у так званий центр з протидії екстремізму в окупованому Сімферополі (Крим)
Depo.Влада
26 вересня 2016 20:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Членів Меджлісу кримськотатарського народу, а також деяких делегатів Курултаю кримськотатарського народу в терміновому порядку викликають на опитування в центр з протидії екстремізму на вул. Декабристів в Сімферополі.

Силовиків цікавлять обставини прийняття нещодавніх рішень Меджлісу про припинення повноважень членів Меджлісу Аблаєва Еміралі, Якубова Руслана і Айдера Аджимамбетова, а також звільнення останнього з посади заступника голови Меджлісу", - написав Джелялов.

Він також нагадав, що після того, як на Росії заборонили діяльність Меджлісу кримськотатарського народу, було опубліковано рішення Меджлісу, а у відповідності з ним видано Розпорядження Голови Меджлісу кримськотатарського народу "Про введення надзвичайного режиму діяльності органів національного самоврядування кримськотатарського народу в умовах тимчасової російської окупації Криму".

Згідно з цим розпорядженням офіційні рішення і заяви приймаються Особливою нарадою Меджлісу, зазначив Джелялов.

Нагадаємо, 24 вересня на ділянці адмінмежі між окупованим Кримом і Херсонською областю близько 150 чоловік провели кримськотатарський марш. Організаторами акції виступили лідери Меджлісу.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада