У МВС пішли проти Порошенка: «народної міліції» на Донбасі «бути не може»

У Міністерстві внутрішніх справ України, очолюваному Арсеном Аваковим, категорично проти створення так званої «народної міліції» на тимчасово підконтрольних терористам територіях
Depo.Влада
3 жовтня 2014 16:14
ФОТО: depo.ua
У МВС пішли проти Порошенка: «народної міліції» на Донбасі «бути не може»
У МВС пішли проти Порошенка: «народної міліції» на Донбасі «бути не може»

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкиряк, передає «Укрінформ», передає ДеПо.

«Ми категорично заперечуємо навіть можливість обговорення цієї теми у рамках проведення АТО (антитерористичній операції, - ред.) і домовленостей, які були досягнуті для мирного врегулювання конфлікту», - сказав Шкиряк.

Він сказав, що ніякої «народної міліції» в районах, де зараз господарюють бойовики і російські терористи, «бути не може».

«Саме трактування створення таких формувань знаходиться за межею закону», - пояснив радник міністра.

Шкиряк застеріг, що так звана «народна міліція» може перетворитися на легітимні каральні терористичні банди, які переслідуватимуть, катуватимуть і вбиватимуть патріотично налаштованих громадян.

Нагадаємо, що створення загонів «народної міліції» передбачене прийнятими Верховною Радою 16 вересня законами про особливий статус окремих районів Донецької і Луганської областей і про недопущення переслідування і покарання осіб-учасників подій на Донбасі.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко в одному з інтерв'ю пояснив, що створити «народну міліцію» на підконтрольних бойовикам територіях треба, щоб ввести в законодавче поле діяльність озброєних формувань, що знаходяться там. За даними ЗМІ, терористи вже призначали голів «народної міліції» в Первомайську і Стаханові.