В Інституті КДБ Путін мав здібності "нижче середнього" і жив у лісі

Президент Росії Володимир Путін під час навчання в Інституті КДБ СРСР ім. Андропова демонстрував здібності "нижче середнього" на тлі своїх однокурсників
Depo.Влада
28 квітня 2015 14:20
ФОТО: depo.ua
В Інституті КДБ Путін мав здібності "нижче середнього" і жив у лісі
В Інституті КДБ Путін мав здібності "нижче середнього" і жив у лісі

Про це в інтерв`ю виданню "Гордон" розповів виходець з України, колишній офіцер Першого головного управління КДБ СРСР, а нині американський фінансовий аналітик Юрій Швець, передає depo.ua.

"Потрапити в Червонопрапорний імені Андропова інститут КДБ СРСР було надзвичайно складно. Але якщо вже потрапив, то з імовірністю 99,9% тебе направлять в розвідку. Зі мною вчилися хлопці з цього міста, вони потрапили в Перше головне управління КДБ, що відповідало за зовнішню розвідку, а Путін - ні", - розповів Швець.

За його словами, незважаючи на поширений міф, в розвідку потрапляли не тільки "Джеймси Бонди".

"Основна маса співробітників Першого головного управління КДБ - це люди з досить середніми аналітичними здібностями та адекватними психологічними характеристиками. Ключове слово - "середній". Те, що Путіна направили не в розвідку, а в ленінградське управління КДБ означає, що на тлі товаришів по службі його здібності були нижче середнього", - каже колишній КДБіст.

Під час навчання в Москві Путін, як іногородній, жив на закритому об'єкті, який розташовувався за межами міста, глибоко в лісі і був обнесений високим парканом.

Майбутній президент РФ знаходився там 24 години на добу, сім днів на тиждень протягом майже року.

"В Інституті Андропова не тільки навчали, а й вивчали самих студентів, щоб зрозуміти: підходять вони для роботи в розвідці чи ні? Студента Путіна за рік вивчили так, як цього не зробить жодна лабораторія в світі. Фігурально висловлюючись, його просвітили всіма можливими рентгенами і вивернули хутром всередину і, в результаті, направили працювати в Ленінградську область", - додав Швець.

Нагадаємо, також колишній однокурсник президента Росії впевнений, що Путін не насмілиться натиснути ядерну кнопку, бо мало розбирається в цьому питанні, а також через психологічні проблеми.