У Харківській області вимагають терміново почати оборонні заходи

Губернатор Харківської області Ігор Балута вимагає від депутатів обласної ради негайно прийняти програму територіальної оборони області
Depo.Влада
28 вересня 2014 17:13
ФОТО: depo.ua
У Харківській області вимагають терміново почати оборонні заходи
У Харківській області вимагають терміново почати оборонні заходи

Про це він пише на своїй сторінці в Facebook, передає ДеПо.

Так, від імені Балути було направлено листа голові Харківської обласної ради Сергію Чернову, в якому губернатор різко критикує дії депутатів, які не прийняли на минулій сесії відповідне рішення.

«Після відмови виділити кошти на матеріально-технічне забезпечення спецпідрозділів територіальної оборони депутати несуть персональну відповідальність за життя і здоров'я воїнів», - йдеться в зверненні.

Також в листі підкреслюється, що депутати не прийняли дане рішення незважаючи на те, що їм було надано достовірну інформацію про наявність прямої загрози «проникнення на територію області озброєних воєнізованих груп».

Губернатор Балута вимагає скликання позачергової сесії облради для повторного винесення на голосування рішень, спрямованих на підвищення обороноздатності регіону.

Нагадаємо, що 26 вересня Ігор Балута вніс подання на адресу Голови Верховної Ради про необхідність дострокового припинення повноважень Харківської обласної ради.