В "БПП" 5 депутатів проголосували проти децентралізації

Із фракції «Блоку Петра Порошенка» 5 народних депутатів не підтримали в першому читанні зміни до Конституції в частині децентралізації
Depo.Влада
31 серпня 2015 15:24
ФОТО: depo.ua

Згідно з даними офіційного сайту Верховної Ради, "проти" змін до Основного закону проголосували в цій фракції Наталія Новак, Олег Мусій, Богдан Матківський, Сергій Каплін та Єгор Фірсов, передає depo.ua.

 "За" проголосували 115 депутатів від "Блоку Петра Порошенка". Троє депутатів утрималися, 7 - не голосували. Відсутні були - 13 депутатів фракції.

У фракції "Народний фронт" децентралізацію підтримали 69 депутатів, "проти" проголосував Олександр Кірш. Не голосували - 2.

У фракція партії "Опозиційний блок" підтримали в першому читанні зміни до Конституції 38 депутатів.Із позафракційних "за" проголосували 13 депутатів, проти - 15.

Фракція партії "Об'єднання "Самопоміч" дала 5 голосів "за" децентралізацію (Ганна Гопко, Павло Кишкар, Вікторія Пташник, Остап Єднак, Вадим Кривенко). "Проти" проголосували 26 депутатів фракції.

Із групи "Партія "Відродження" 11 депутатів проголосували "за", утрималися - 2, не голосував -1.

Фракція Радикальної партії у повному складі (21 депутат) проголосувала проти внесення змін до Конституції щодо децентралізації.

"Батьківщина" також не дала жодного голосу "за" цей законопроект. Зокрема, із 19 членів фракції "проти" проголосували 18 депутатів, 1 був відсутній.

Група "Воля народу" 14-ма голосами підтримала конституційний законопроект, проти - 1 депутат.

Нагадаємо, що під час сьогоднішнього засідання нардепи в першому читанні підтримали проект постанови про схвалення закону, яким запроваджуються зміни до Конституції в частині децентралізації.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua