В Адміністрації Президента відповіли олігарху Пінчуку: ніяких "компромісів" не буде

Компроміс за ключовими пунктами, запропонованими мільярдером Віктором Пінчуком, неможливий, вважають в Адміністрації президента України
Depo.Влада
5 січня 2017 09:06
ФОТО: depo.ua

"The Wall Street Journal" опублікував офіційну відповідь АП на статтю Пінчука, в якій той пропонував Україні поступитися кримським питанням прагнення до членства в ЄС  та НАТО задля залагодження конфлікту на Донбасі, повідомляє "Європейська правда".

Колонку під заголовком "Повага до України вкрай важлива для досягнення тривалого миру" підписано заступником глави Адміністрації президента Костянтином Єлісєєвим.

"Не можу погодитися із його (Пінчука) закликом до компромісу, який базується на побоюваннях. Страх та слабкість – погані радники Вони лише розігрівають апетити Росії", – заявив Єлісєєв.

У статті перераховані три ключові позиції України.

"Ні розвороту європейської та євроатлантичної інтеграції. Це було би здачею незалежності та суверенітету України", – зазначає Єлісєєв.

"Ні – торгівлі територією України, чи то Донбас, чи Крим. Ці території не можуть бути предметом торгівлі за мир", – заявляє він.

"Ні виборам на Донбасі, доки російські чоботи (військові) лишаються на українській землі", – наголошує представник АП.

На його думку, "домовленості на умовах Росії є неправильною політикою".

Як відомо, напередодні Нового року Віктор Пінчук опублікував у "The Wall Street Journal" статтю із закликами до України, які викликали жваву дискусію.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада