Уряд призначив екс-главу Держгеокадастру першим заступником Кутового

Кабмін призначив колишнього голову Державного агентства геодезії, картографії та кадастру Максима Мартинюка першим заступником міністра аграрної політики та продовольства, звільнивши з цієї посади Ярослава Краснопільського
Depo.Влада
22 липня 2016 18:24
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні міністерства, передає depo.ua.

"Уряд схвалив пропозицію міністра Тараса Кутового про призначення Максима Мартинюка першим заступником міністра аграрної політики та продовольства України. Відповідне розпорядження було прийнято на засіданні Кабінету міністрів України в п'ятницю, 22 липня", - йдеться в повідомленні.

Згідно із повідомленням, Мартинюк координуватиме реалізацію державних програм в АПК, стимулювання розвитку тваринництва і органічного землеробства.

Також перший заступник міністра займатиметься оптимізацією діяльності державних підприємств, які перебувають у сфері управління Мінагропроду.

До сфери його відповідальності увійде й продовження земельної реформи в України відповідно до розробленої міністерством стратегії.

Як відомо, 4 березня 2015 розпорядженням Кабінету Міністрів призначений на посаду Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада