Українські громадські активісти вимагають присутності міжнародних місій в Криму

Громадські організації України, що займаються проблемами Криму, мають намір сприяти розширенню мандата присутності міжнародних гуманітарних організацій на території анексованого півострова
Depo.Влада
23 липня 2015 16:57
ФОТО: depo.ua

Про це на прес-конференції в Києві 23 липня заявив голова офісу штаб-квартири "Міжнародної комісії з прав людей" у регіоні Європи, Великобританії, країн СНД та Близького Сходу Костянтин Золотаревський, повідомляє Крим.Реалії.

Він підкреслив, що якщо на територіях окупованого Донбасу працюють деякі міжнародні місії, то Крим "повністю закритий".

"Так, є відмінності. Крим був анексований без активних бойових дій, на Донбасі йдуть активні бойові дії. Але на Донбасі, принаймні, є присутність представників ООН, зараз відкритий Офіс Данської ради з питань біженців у Донецьку", - сказав Золотаревський.

За його словами, присутність у Криму міжнародних місій дозволить впливати, зокрема на гуманітарну ситуацію на півострові.

"На нашу думку, робота громадських організацій має бути спрямована в Криму чи сконцентрована на розширенні мандата і присутності громадських організацій міжнародних таким чином, щоб можна було вирішувати ці питання. Тому вважаємо це першочерговим завданням", - зазначив Золотаревський.

Правозахисники неодноразово висловлювали критику на адресу української влади в частині економічної і транспортної блокади Криму після його анексії Росією, у зв'язку з чим півострів почав відчувати дефіцит у медикаментах, продуктах харчування та інших товарах.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.