Україна знову просить Росію про допит Януковича

Міністерство юстиції України направило запит до Мін’юсту Росії стосовно організації допиту в якості свідків екс-президента Віктора Януковича та колишнього командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка у справі розстрілів на Майдані
Depo.Влада
19 липня 2016 13:23
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні під час судового засідання заявив головуючий суддя Сергій Дячук, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформу".

"Ми отримали інформацію від Мін’юсту України, про те, що наш запит (щодо надання міжнародної правової допомоги стосовно проведення дистанційного допиту в якості свідків в кримінальному провадженні щодо розстрілу колишніми бійцями спецпідрозділу "Беркут" активістів на вул. Інституцькій 20 лютого 2014 року Януковича та Шуляка - ред.) відповідає вимогам закону та є обгрунтованим, а тому направлений до Мін’юсту Російської Федерації для його подальшого вирішення", - сказав суддя.

Він також повідомив, що Святошинський районний суд міста Києва наперед вже вирішує питання щодо технічного забезпечення проведення дистанційного допиту колишніх українських високопосадовців, які перебувають на території Росії.

"Суд інформує учасників процесу, що суд за власною ініціативою повідомив керівника державного підприємства "Інформаційні судові системи" про те, щоб було вивчено стан технічного забезпечення Святошинського районного суду з приводу можливості організації і проведення допиту вказаних осіб в порядку надання міжнародної правової допомоги, а також в разі необхідності поставити в суд необхідне технічне устаткування. Такий лист вже направлений", - наголосив Дячук.

При цьому суддя підкреслив, що допит Януковича і Шуляка може відбутися, якщо російська сторона на це погодиться. 

Нагадаємо, у червні Мін`юст України направив Росії запит про проведення допиту в режимі відеоконференції екс-президента Віктора Януковича та колишнього командуючого внутрішніми військами Станіслава Шуляка.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада