Мін'юст просить Росію провести відеодопит Януковича

Міністерство юстиції України відправляє у Мін'юст Росії запит Святошинського суду про проведення допиту в режимі відеоконференції екс-президента Віктора Януковича та колишнього командуючого внутрішніми військами Станіслава Шуляка
Depo.Влада
23 червня 2016 19:38
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав заступник міністра юстиції України Сергій Петухов, передає depo.ua.

"Відправляємо в Мін'юст Росії запит Святошинського суду про проведення допиту Януковича та Шуляка в режимі відеоконференції як свідків по справі про розстріл Майдану беркутівцями 20 лютого 2014 року", - написав він.

"Чекаємо на чергову дозу легітимності з Ростову", - додав Петухов.

Нагадаємо, що Святошинський районний суд Києва вирішив допитати у відеоконференцзв'язку колишнього президента Віктора Януковича в справі проти 5 колишніх співробітників "Беркута", яких звинувачують у розстрілі 48 активістів Євромайдану.

Також захисники екс-беркутівців попросили суд допитати шляхом відеозв'язку колишнього командувача Внутрішніми військами Станіслава Шуляка.

Суд вирішив задовольнити клопотання захисту про допит низки осіб, в тому числі і Януковича.

При цьому суд зобов'язав адвокатів екс-беркутівців забезпечити явку всіх допитуваних і підготувати документи про міжнародно-правову допомогу для допиту шляхом відеоконференцзв'язку Януковича і Шуляка.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада