Україна в Мінську вимагатиме скасування фейковиборів на Донбасі

На сьогоднішній зустрічі в Мінську Україна буде вимагати скасувати псевдовиборів, які заплановані у "ДНР" і "ЛНР"
Depo.Влада
22 вересня 2015 10:39
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написала народний депутат, уповноважений президента України з мирного урегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко, передає depo.ua.

"Ключова позиція, з якою ми, як представники України, будемо виходити сьогодні у всіх групах - це неприпустимість проведення будь-яких "фейкових" виборів на окупованих територіях та вимога їх скасувати. Такі жорсткі директиви отримані і від президента. Вибори на Донбасі можуть проходити тільки за українським законодавством. Ми будемо вимагати скасування "указів" маріонеток Кремля про проведення виборів, тому призначати їх може тільки Верховна Рада", - заявила Геращенко.

Вона зазначила, що у Верховній Раді вже зареєстрований текст відповідної заяви про неприпустимість "фейкових" виборів і звернення з цього приводу до міжнародних організацій та інших країн.

Нагадаємо, що сьогодні в Мінську відбудеться черговий раунд переговорів Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на  Донбасі. Цьому діалогу передуватиме робота чотирьох підгруп - із гуманітарних, політичних економічних питань і з питань безпеки. Очікуються домовленості щодо відведення озброєнь калібром менше 100 мм.

"Вибори" в "ДНР" заплановані на 18 жовтня, а в "ЛНР" - на 1 листопада

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.