Україна та НАТО підписали дорожню карту співпраці

У рамках візиту президента України до штаб-квартири НАТО було підписано Дорожню карту Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва
Depo.Влада
17 грудня 2015 14:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу РНБО.

Документ підписали перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський та заступник генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Патрік Оруа.

Підписання Дорожньої карти є логічним продовженням багаторічної кооперації у цій сфері та спрямовано на розвиток практичних аспектів реалізації пріоритетів, визначених у Спільній заяві щодо посилення оборонно-технічного співробітництва України з НАТО, яка була підписана 22 вересня 2015 року у рамках візиту Генерального секретаря НАТО в Україну, йдеться у повідомленні.

Документ визначає основні заходи співробітництва в інтересах розвитку спроможностей України у сфері озброєння та військової техніки, досягнення взаємосумісності із силами НАТО у цій галузі, а також надання допомоги Україні щодо переходу на технічні стандарти Альянсу.

Нагадаємо, у рамках візиту до Бельгії президент України Петро Порошенко вперше відвідав Штаб верховного головнокомандувача Об’єднанних Збройних сил НАТО в Європі та Штаб сил спеціальних операцій НАТО. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: НАТО, РНБО