Порошенко вперше навідався до Штабу НАТО у Брюсселі

У рамках візиту до Бельгії президент України відвідав Штаб верховного головнокомандувача Об’єднанних Збройних сил НАТО в Європі та Штаб сил спеціальних операцій НАТО
Depo.Влада
17 грудня 2015 13:57
ФОТО: depo.ua
Порошенко вперше навідався до Штабу НАТО у Брюсселі
Порошенко вперше навідався до Штабу НАТО у Брюсселі

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Це перший в історії візит президента України до Штабу верховного головнокомандувача Об’єднанних Збройних сил НАТО в Європі та Штабу сил спеціальних операцій НАТО.

Глава Української держави провів зустріч з командувачем Збройними Силами США в Європі, верховним головнокомандувачем Об'єднаних Збройних Сил НАТО в Європі, генералом Філіпом Брідлавом за участю начальника Генерального штабу ЗСУ генерала армії Віктора Муженка, міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, інших представників українського уряду та представників Штабу Верховного головнокомандувача ОЗС НАТО в Європі.

Порошенко вперше навідався до Штабу НАТО у Брюсселі - фото 1

Президент відзначив виключно важливе значення співпраці з США та НАТО для посилення оборонних спроможностей України, необхідних для ефективної протидії триваючій російській агресії та гібридним викликам.

"Для України співпраця з НАТО – це одне з першочергових питань для зміцнення оборони країни", - сказав Порошенко.

Президент також висловив вдячність за послідовну політичну підтримку та практичну допомогу, яка надається Україні американською стороною та іншими державами – членами Альянсу, зокрема спільні навчання у Яворові та сил спеціальних операцій у Хмельницькому.

Глава держави докладно поінформував командувача Збройними Силами США в Європі, Головнокомандувача Об'єднаних Збройних Сил НАТО в Європі про безпекову ситуацію на Донбасі, військові загрози з боку Росії та провокаційні дії контрольованих нею бойовиків.

Порошенко вперше навідався до Штабу НАТО у Брюсселі - фото 2

Президент України також обговорив питання розвитку співпраці з НАТО в оборонній сфері. Зокрема, залучення практичної допомоги Альянсу до реформування сектору безпеки і оборони України відповідно до стандартів НАТО, продовження програм спільних навчань, підсилення оборонного потенціалу Збройних Сил України та підвищення рівня підготовки українських військовослужбовців.

Генерал Брідлав високо оцінив існуючий рівень взаємодії з Україною. Він підтвердив готовність НАТО надавати посилену допомогу з метою протистояння сучасним безпековим викликам, які постали перед Українською державою.

Генерал Брідлав наголосив на необхідності повного виконання Росією Мінських домовленостей.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада