Україна просить від ЄС додаткових бонусів у торгівлі

Розширення доступу українських товарів до ринку ЄС матиме відчутний позитивний вплив як на економіку України, так і на український бізнес
Depo.Влада
25 серпня 2016 15:34
ФОТО: depo.ua

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з головою Представництва ЄС в Україні Яном Томбінським напередодні закінчення його дипломатичної місії в Україні, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміну.

"Прем'єр-міністр висловився за необхідність надання ЄС додаткових торговельних преференцій для України, що дасть можливість успішно забезпечити реалізацію торговельної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС… Володимир Гройсман зазначив, що "розширення доступу українських товарів до ринку ЄС матиме відчутний позитивний вплив як на економіку України, так і на український бізнес", - сказано в повідомленні.

Крім того, голова уряду підкреслив пріоритетність запровадження режиму безвізових поїздок для громадян України. Він закликав європейську сторону до якнайшвидшого завершення відповідних процедур щодо лібералізації Євросоюзом візового режиму для українців.

Гройсман також наголосив на необхідності завершення найближчим часом процесу ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

У свою чергу Томбінський запевнив у підтримці України з боку ЄС, зокрема в умовах агресії та загрози її територіальній цілісності.

"Ми з європейського боку бачимо український бій як більш універсальний бій, бо це бій за свободу, демократію, суверенність не лише України. Я впевнений, що шлях - європейський шлях, який Україна обрала, посилить суверенність Української держави", - підкреслив він.

Нагадаємо, комісар ЄС з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем заявила, що ЄС буде готовий у вересні повідомити про додаткові торгові преференції для України.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада