Україна підписала угоду про співробітництво з Євроюстом

Генеральний прокурор Юрій Луценко у Брюсселі підписав угоду про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції
Depo.Влада
27 червня 2016 20:33
ФОТО: depo.ua
Україна підписала угоду про співробітництво з Євроюстом
Україна підписала угоду про співробітництво з Євроюстом

Приєднання до цієї інституції дасть великі можливості для міжнародної кооперації України, передає depo.ua з посиланням на сайт Єврокомісії.

З європейської сторони підпис поставив президент європейської організації з питань юстиції Мішель Конінкс.

Нагадаємо, раніше Луценко пояснив: "Приєднання до цієї європейської інституції дасть великі можливості для нашої міжнародної кооперації. На жаль, зараз у нас багато проблем міжнародної правової допомоги з різними країнами, є ще більше непорозумінь з Інтерполом. Саме тому я прийняв рішення, що заступником генпрокурора буде спеціальна особа, яка буде фокусувати свої зусилля на міжнародному напрямку".

Довідка: європейська організація з питань юстиції (Євроюст) була створена рішенням Ради ЄС від 28 лютого 2002 року з метою посилення боротьби з тяжкими злочинами. Завданням Євроюсту є сприяння органам кримінального переслідування держав-членів ЄС у боротьбі проти серйозної транскордонної злочинності, включаючи комп'ютерні злочини, шахрайство і корупцію, відмивання грошей та злочини проти довкілля. З цією метою Євроюст координує обмін інформацією, надання правової допомоги та процес видачі правопорушників. Україна зможе відправити свого офіцера зв'язку в Євроюст, а також обмінюватися інформацією, в тому числі і персональними даними.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада