Українські канали будуть позбавляти ліцензії за фільми з Охлобистіним

Українські мовники, що не знімуть з ефіру фільми за участю російського актора Івана Охлобистіна, спочатку отримають попередження, а при повторних порушеннях можуть позбутися ліцензії
Depo.Влада
11 грудня 2014 17:56
ФОТО: depo.ua
Українські канали будуть позбавляти ліцензії за фільми з Охлобистіним
Українські канали будуть позбавляти ліцензії за фільми з Охлобистіним

Про це повідомив голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, передає ДеПо з посиланням на Радіо «Свобода».

За словами Юрія Артеменка, ця заборона є безстроковою. Разом з тим, голова Нацради заявив, що не підтримує подібні заходи на державному рівні.

«Правильніше було б, якби канали самі це зробили. Можливо, ситуація із забороною фільмів з Охлобистіним і Пореченковим змусить самі канали вийти з якоюсь ініціативою, пропозицією, з якоюсь політикою стосовно не всіх російських серіалів, а тих, які викликають щонайменше збентеженість», - сказав Юрій Артеменко.

Раніше ДеПо повідомляв, що Охлобистін неодноразово закликав ввести російські війська в Україну, а недавно зайнявся збором коштів для сепаратистських «республік» на Донбасі.

Також нагадаємо, що з 4 листопада в Україні вже заборонили фільми з участю російського актора Михайла Пореченкова, який 30 жовтня приїжджав до Донецька і показово стріляв з кулемета в бік донецького аеропорту, підконтрольного українській армії.