UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Українські науковці підказали медикам новий спосіб лікування коронавірусу

За порадою науковців Івано-Франківського національного медичного університету на Прикарпатті для допомоги хворим на коронавірус вирішили застосовувати дихальні апарати СІПАП

Про це в Івано-Франківську на брифінгу сказав в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Учора ми провели разом з професорами медичного університету розмову, щоб вчені включились до протидії коронавірусу та надали свої рекомендації для лікування COVID-19. З урахуванням медичної думки, ми провели додатково засідання штабу з питань НС…. прийнято рішення масово забезпечувати медичні заклади простими дихальними апаратами СІПАП, які будуть використовувати для надання першої допомоги хворим на COVID-19", – повідомив Федорів.

Він зазначив, що ціна таких апаратів сягає від 27 до 33 тис. грн. Також він зазначив, що головним завданням лікувальних закладів нині є оперативно ревізувати наявність кисню та приведення усіх кисневих апаратів і клапанів у робочу готовність.

"Думаю, що спільно з органами місцевого самоврядування, їхніми коштами та тими, які надають благодійні організації та меценати, таку елементарну роботу можна зробити. На думку вченої спільноти медичного університету, вона надасть дієву допомогу", – зауважив Федорів.

СІПАП-терапія і апарат СІПАП були запропоновані та введені в клінічну практику в 1981 році австралійським лікарем - професором Коліном Салліваном для лікування обструктивного апное сну. СІПАП являє собою невеликий компресор, який подає постійний потік повітря під певним тиском у дихальні шляхи через гнучку трубку і герметичну носову маску. В даний час СІПАП-терапія використовується при лікуванні хропіння, апное сну, артеріальної гіпертонії, дихальної недостатності, серцево-судинних захворювань, денної сонливості, ожиріння, імпотенції, цукрового діабету, безсоння, депресії.

Нагадаємо, українські медики підрахували, скільки коштує лікування пацієнта, хворого на коронавірус COVID-19.

Також повідомлялося, що в Україні збираються лікувати хворих на коронавірус плазмою крові тих, хто вже перехворів.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.

25 березня Кабінет міністрів України запровадив по всій території України режим надзвичайної ситуації терміном на 30 днів – до 24 квітня включно.

Читайте також: Україна в ізоляції до 24 квітня: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme