Україна рішуче налаштована продовжити рух до членства в НАТО, – МЗС

Членство України в НАТО залишається головною і незмінною метою України, тому будь-які спекуляції стосовно готовності нашої країни продовжувати докладати зусиль для цього слід припинити
 

Про це заявив 26 вересня у виступі на міжнародній конференції "Гібридні загрози: зрозуміти, адаптуватись, реагувати" заступник міністра закордонних справ України Єгор Божок, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Ми чітко заявили, що наша мета - отримання членство в НАТО. Тактика може варіюватися, але мета залишається незмінною, і я хотів би сьогодні тут ще раз це підтвердити, щоб уникнути будь-яких спекуляцій щодо нашої рішучості продовжувати практичну співпрацю та інтеграцію для досягнення нашої кінцевої мети – членства в НАТО", – сказав Божок.

У цьому контексті він нагадав, що 24 вересня президент України Володимир Зеленський на полях Генасамблеї ООН у Нью-Йорку провів двосторонню зустріч із генеральним секретарем Північноатлантичного Альянсу Єнсом Столтенбергом та обговорив подальшу активну співпрацю з НАТО.

"Вони звірили плани на найближче майбутнє, одним з елементів цього плану є візит в Україну високих представників Північноатлантичної ради НАТО наприкінці жовтня. Ми будемо з радістю вітати їх у Києві та Одесі... Символічним буде те, що ми будемо вести розмову з нашими партнерами в Одесі на узбережжі Чорного моря, яке Росія зараз використовує як ще одну платформу для дестабілізації регіону і навіть більше - цілого світу. Я думаю, що нам разом з партнерами по НАТО вдасться напрацювати інструментарій, як консолідувати зусилля для протидії загрозам військового, політичного та економічного характеру, які виникають з боку Російської Федерації", – зазначив заступник міністра.

11 вересня віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що Україна не благатиме НАТО про вступ.

23 вересня представник уряду у Верховній Раді Ірина Верещук заявила, що НАТО не збирається приймати Україну до своїх лав і тому варто переглянути підхід до відносин з Альянсом.

Читайте також: Багатовекторність повертається: Навіщо "слуги" готують українців до відмови від НАТО.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme