У журналістів LifeNews в Києві впала камера: вони заявляють про напад

Журналісти телеканалу LifeNews заявляють, що під час висвітлення мітингу в центрі Києві біля Генпрокуратури за відставку голови відомства Віталія Яреми учасники акції напали на них, відібравши і розбивши відеокамеру. У столичній міліції вважають, що умисного нападу не було
Depo.Влада
16 січня 2015 14:35
ФОТО: depo.ua
У журналістів LifeNews в Києві впала камера: вони заявляють про напад
У журналістів LifeNews в Києві впала камера: вони заявляють про напад

Про інцидент біля Генпрокуратури повідомляє телеканал LifeNews, передає depo.ua.

У російському ЗМІ стверджують, що на кореспондента Жанну Карпенко та оператора Олександру Ульянову нібито напали близько 20 мітингувальників. Самі журналісти не постраждали, але вже звернулися в правоохоронні органи.

У столичній міліції depo.ua повідомили, що камера російських журналістів дійсно пошкоджена, проте підкреслили, що відеоапаратура впала тому, що її випадково зачепили на мітингу. Представники LifeNews ще пишуть заяву.

Як повідомляв depo.ua, це вже не перший подібний інцидент в Києві з названими журналістами. 1 січня телеканал LifeNews заявив, що під час факельної ходи на честь дня народження Степана Бандери в Києві активіст напав на Карпенко та її оператора Ульянову. Київські міліціонери затримали нападника, однак пізніше суд його відпустив.

Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу «за фактом перешкоджання законній діяльності журналіста телеканалу LifeNews в Києві, а також відкритого розкрадання її майна».