У Яценюка заявили, що Кабмін сьогодні утрясе держбюджет і направить у Раду

Сьогодні уряд збереться для того, щоб остаточно прийняти рішення щодо параметрів держбюджету-2015 і вже ввечері направити в парламент
Depo.Влада
22 грудня 2014 11:52
ФОТО: depo.ua
У Яценюка заявили, що Кабмін сьогодні утрясе держбюджет і направить у Раду
У Яценюка заявили, що Кабмін сьогодні утрясе держбюджет і направить у Раду

Про це під час погоджувальної ради заявив міністр культури В'ячеслав Кириленко, передає кореспондент depo.ua.

«Уряд збереться сьогодні, щоб остаточно узгодити параметри держбюджету», - сказав він, додавши, що будуть доопрацьовані зміни в Податковий і Бюджетний кодекси.

Водночас лідер фракції ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко розкритикувала уряд, заявивши, що Кабмін на 100 днів затримав відправку документів у ВР за показниками бюджету.

«Ми досі не бачили макропоказників на наступний рік... Зараз немає навіть натяків на бюджет», - заявила Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що проектом бюджету, попередньо запропонованим урядом, пропонується «підвищення фіскального тиску на малий і середній бізнес, але при цьому не знімається пільговий режим для кланів і олігархів».

Також Тимошенко висловила певне незадоволення змінами в закон про РНБО, який буде проголосований у другому читанні завтра.

«Ми не голосуватимемо за ті норми в цьому законі, які порушують Конституцію», - сказала вона, при цьому підкресливши, що вона виступає за посилення повноважень цього органу влади.

У свою чергу представник «Народного фронту» Андрій Іванчук заявив про готовність голосувати завтра за запропоновані законопроекти, зокрема за закон про РНБО.

Як повідомляв depo.ua, завтра народні депутати планують розглянути чотири законопроекти про скасування позаблокового статусу України, серед яких президентський законопроект, внесений до ВР 18 грудня, а також внести зміни до Податкового та Бюджетного кодексів та заслухати проект державного бюджету на 2015 рік.