У Венеціанській комісії чекають голосів нардепів за децентралізацію

Секретар Венеціанської комісії Ради Європи Джанні Буккікіо сповідається, що завтра український парламент підтримає зміни до Конституції в частині децентралізації
Depo.Влада
15 липня 2015 15:01
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав під час телефонної розмови з президентом України Петром Порошенко, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Президент відзначив важливу роль Венеціанської комісії у впровадженні в Україні конституційної, судової та виборчої реформ.

"Ми рішучі у бажанні змінити країну і провести реформи. Цього вимагає від нас українське суспільство", - запевнив Порошенко.

 Він наголосив, що Україна розраховує на продовження співпраці з Радою Європи та Венеціанською комісією.

Співрозмовники обмінялися думками щодо децентралізації напередодні запланованого на завтра голосування у Верховній Раді щодо внесення змін до Конституції України. Джанні Букіккіо висловив сподівання, що Український парламент підтримає ці зміни.

Він запевнив, що Венеціанська комісія й надалі допомагатиме Україні у проведенні реформ.

Нагадаємо, що децентралізаційні зміни до Конституції, які були внесені президентом Петром Порошенком, мають бути розглянуті в парламенті в наступний четвер, 16 липня. Їх схвалила Венеціанська комісія у червні