У ТВК закликали призначити позачергові вибори в Кривому Розі

Народний депутат від партії "Народний фронт" Леонід Ємець заявив про численні порушення на виборах у Кривому Розі і закликав призначити позачергові вибори
Depo.Влада
10 грудня 2015 17:59
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час виступу у Раді, передає кореспондант depo.ua.

"Між 1 і 2 туром голова ТВК зібрав засідання виборчої комісії, де поставив на обговорення питання про те, що треба надрукувати додатково по 12 бюлетенів на 21 спеціальтну виборчу дільницю. Члени комісії йому сказали, що Закон не передбачає такої процедури , більше того - це є пряме порушення Закону, після чого вони звернулися до ЦВК за розясненнями, а ЦВК їм прямою мовою сказала, що ніяких додаткових виборчих бюлетнів надруковано бути не може",- сказав Ємець.

За його словами , за дивним збігом обставин фабприка надрукувала ту ж саму кількість, яку замовили і за ще одним дивним збігом обставин рівно по 12-13 виборчих бюлетнів попало на спец дільниці.

"Тимчасова спеціальна комісія пропонує Верховній Раді призначити позачергові вибори криворізького міського голови. ТСК рекомендує Раді звернутися до правоохоронців з вимогою притягнути до відповідальності винних у порушеннях під час повторного голосування",- наголосив Ємець.

Нагадаємо, що сьогодні вдень фракція "Самопомоч" відмовилася брати участь в голосуванні, вимагаючи вирішити ситуацію з обранням мера у Кривому Розі. Зараз у парламенті радяться, як ухвалити політико-правове рішення з цього питання.

У Кривому Розі протестують проти обрання мером члена "Опоблоку" Юрія Вілкула, який лише на 700 голосів виграв вибори у члена "Самопомочі" Юрія Милобога. "Самопоміч" заявила про фальсифікації і не визнала результати голосування.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада