У ЦВК закликають Раду ухвалити закон про місцеві вибори до липня

У Центральній виборчій комісії просять народних депутатів ухвалити новий закон про місцеві вибори на позачерговому засіданні, щоб не відкладати це питання на липень
Depo.Влада
10 червня 2015 14:39
ФОТО: depo.ua

Про це сказав заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Я би просив не відкладати остаточне прийняття рішення (щодо місцевих виборів, - ред.) на липень. Я розумію, є графік засідань Верховної Ради України, але водночас регламент передбачає можливість скликання додаткових засідань, якщо для цього є потреба. Думаю, що для прийняття закону в цілому саме з такого важливого питання це можна зробити", - сказав Магера.

Він закликав парламентаріїв "не впадати в крайнощі" під час вибору виборчої системи.

На думку Магери, не варто переводити все виключно на пропорційну чи мажоритарну виборчу систему, а потрібно знайти баланс. Він наголосив, що важливо обрати таку систему, яка б була конституційною й могла забезпечити ефективну організацію виборчого процесу.

Нагадаємо, що 28 травня у парламенті був зареєстрований законопроект про місцеві вибори. Депутати збираються його розглядати в період з 30 червня по 3 липня