У центрі Москви тисячі людей вийшли на Марш пам'яті Нємцова

У центрі Москви тисячі людей вийшли на Марш пам'яті російського опозиціонера Бориса Нємцова, убитого рік тому
Depo.Влада
27 лютого 2016 14:18
ФОТО: depo.ua

Тисячі громадян почали рух Страсним бульваром, повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

Присутні тримають у руках державні прапори Росії з чорними жалобними стрічками, а також прапори російських опозиційних партій ПАРНАС і "Солідарність".

Крім того, в учасників акції в руках можна побачити плакати в чорній рамці з написами: "Борися", "Я не боюся" та інші.

Також можна побачити плакати з портретами Нємцова, на яких написано: "За Росію без Путіна", "Свобода коштує дорого", "Наша перевага перед режимом — чесність", "Поставити хрест на злодійській владі", "Свободу всім політв'язням!", "Санкції, ізоляція — наслідок абсурдної політики Кремля", "Я - проти анексії Криму", "Сила в правді, а правда за нами", "Путін — це криза, Путін — це війна".

На чолі колони можна побачити кілька великих банерів з написами: "Росія буде вільною!".

Очолюють колону лідери російської опозиції Михайло Касьянов, Ілля Яшин, Володимир Мілов, Дмитро Гудков, Володимир Кара-Мурза-молодший, які йдуть, тримаючи в руках великий чорний банер з написом червоним кольором: "Убитий за свободу".

Багато з присутніх тримають у руках квіти, які мають намір покласти на Великому Замоськворецькому мосту, де рік тому вбили політика.

Маршрут проведення акції оточений тимчасовою металевою огорожою, прохід у цей відведений простір здійснюється лише після контролю поліцейськими з допомогою металодетекторів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада