У суді над Савченко у прокурора пішла кров із носа

У прокурора під час допиту свідка, який знімав відео із затриманням Надії Савченко, пішла кров з носа
Depo.Влада
15 жовтня 2015 16:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

У четвер суд перейшов до допиту російського бойовика Єгора Русского. Це він знімав відео із затриманням Савченко.

Зараз Єгор Русскій є головою районної адміністрації Лутугино, контрольованого бойовиками "ЛНР".

При цьому сам Русскій з російського міста Ухта. У ході засідання стало відомо, що прізвище Русскій - не справжнє, він узяв його у 2006 році. Назвати справжнє він відмовився. На думку адвоката Савченко Марка Фейгіна, Єгор Русский може мати судимості.

Також з'ясувалося, що свідок служив в російській армії, на ньому татуювання "За ВДВ". Проте на запитання Савченко про те, де він воював раніше, Русскій відмовився відповідати, заявивши про держтаємницю, пише Медіазона.

- Ви служили в ВДВ російської армії. Ви обмовилися, що на бойових діях знімали тільняшки. У яких ще бойових діях ви брали участь?

- Це держтаємниця, про участь у боях. Те, що було до Металіста, я не маю права розголошувати.

Нагааємо, що раніше в мережу виклали відео того, як бойовики на Донбасі взяли в полон українську льотчицю Надію Савченко.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар"  влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України.  Їй загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua