У Стеця проведуть аудит витрат на мурал в метро "Осокорки"

Міністр інформаційної політики Юрій Стець доручив державному секретарю Мініфорполітики Артему Біденку провести комплексний аналіз процедури закупівлі послуг щодо створення монументального настінного розпису станції Київського метрополітену "Осокорки"

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, оприлюднивши фотокопію відповідного розпорядження, повідомляє Depo.ua.

"Сьогодні надійшов запит від телеканалу СТБ. Щоб не витрачати час, ось моя офіційна публічна відповідь. По-перше, через 5 хвилин після отримання запиту дав розпорядження щодо проведення внутрішнього аудиту. По-друге, про наслідки цього аудиту відповідь буде теж публічною і теж офіційною. По-третє, якщо аудит виявить ознаки корупції, особисто передам всі документи в НАБУ", - зазначив Стець.

За його словами, аудит процедури закупівлі послуг з розроблення моделей інформаційних продуктів, у тому числі графічного характеру та виробництво соціальної реклами на тему "Зміцнення національної єдності", а саме "Створення монументального настінного розпису станції "Осокорки" має проводитися із залученням працівників фінансово-економічного та юридичного секторів відомства, а також головного спеціаліста внутрішнього аудиту.

Нагадаємо, журналісти з'ясували, що мурали на метро "Осокорки" художники малювали безкоштовно, хоча з державного бюджету на це витратили майже чотири мільйони гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна