У Шокіна відреагували на позов Януковича до ЄСПЛ

У Генеральній прокуратурі України вважають, що Європейський суд з прав людини не прийме до розгляду скаргу екс-президента України Віктора Януковича на порушення в розслідуванні кримінальної справи проти нього
Depo.Влада
20 жовтня 2015 12:34
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив начальник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"Нам невідомий текст, який направили адвокати до ЄСПЛ. Щоб суд приймав такі скарги, вона має пройти всі інстанції у тій державі, дії якої оскаржуються. Тобто у нас адвокати Януковича ці інстанції не проходили", - сказав він.

Горбатюк додав, що Янукович уже подав скарги до Євросуду щодо порушень під час розслідування, накладання санкцій і оголошення його у міжнародний розшук.

"Щодо тих порушень, скарг, з якими вони зверталися до слідства, то це стосується не допиту Януковича. Я хочу наголосити, що адвокати крім голослівних заяв про те, що вони хочуть, щоб їх підзахисний був допитаний, не роблять реальних кроків для того, щоб це було здійснено. Крім того, відповіді з правоохоронних органів Росії про те, що є рішення про арешт Януковича і екстрадицію його нам, протягом вже майже року немає. Росія не підтверджує, що Янукович перебуває на їх території", - уточнив Горбатюк.

Нагадаємо, що вчора релізі англійської адвокатської компанії Joseph Hage Aaronson LLP йшлося, що Віктор Янукович подав позов до Європейського суду з прав людини, мовляв через "регулярні порушення Україною прав людини щодо нього".

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад